Albay Tayyar Nuran Oğuz Anadolu Lisesi’ndeydik!

Karesi Spor’umuzu gelenekselleşen panelleri devam ediyor. Albay Tayyar Nuran Oğuz Anadolu Lisesi’nde gerçekleşen panele Karesi Spor’umuz adına Genel Menajerimiz Anıl Uyanık, Baş Antrenörümüz Gencer Baytemür ile oyuncularımız Ryan Wright, Kerem Gülmez ve Hazer Avcı katıldı.

400 kişiye yakın öğrencinin katılım gösterdiği panel, Soru – Cevap bölümüyle başladı. Kulübümüz ve basketbol adına merak ettiklerini soran 400’e yakın öğrenci takımımıza yakın ilgi gösterdi. Bol eğlenceli geçen panelimizin ardından öğrencilerle Selfie çekmeyi ve tüm öğrencilerimizi Bandırma Kırmızı maçımıza davet etmeyi ihmal etmedik!

Panel sonrası takımımız Albay Tayyar Nuran Oğuz Anadolu Lisesi’ne Karesi Spor forması hediye ederken, takımızın deneyimli oyuncusu Hazer Avcı’nın özel bir sürprizi daha vardı. Karesi Spor’umuzun hiçbir maçını kaçırmayan engelli kardeşimizi Bakican, Karesi Spor formasını bizzat Hazer Avcı’nın elinden aldı.

Başta Bakican olmak üzere, Karesi Spor’umuza yoğun ilgi ve sevgi gösteren Albay Tayyar Nuran Oğuz Anadolu Lisesi öğrencilerine bu keyifli panel için teşekkür ediyoruz!

Bandırma Kırmızı maçında görüşmek üzere!